Kwiecień 24 2014 23:47:14
Ostatnie zdjęcia!

Lorek: Kildemand odkryciem meczu

W miniony poniedziałek Włókniarz Częstochowa przegrał na własnym torze z Falubazem Zielona Góra 40:50. Spotkanie to z murawy komentował Tomasz Lorek. Znany dziennikarz sportowy podzielił się z nami spostrzeżeniami po tym spotkaniu.

Łukasz Benz: W Częstochowie zawsze było doskonałe ściganie

Wczorajsze spotkanie pomiędzy Włókniarzem a Falubazem, mimo transmisji telewizyjnej, oglądał komplet publiczności. Studio meczowe prowadził Łukasz Benz wraz z Rafałem Osumkiem. Łukasz Benz to dziennikarz doskonale znany wszystkim kibicom żużla a ponadto nowy nabytek stacji NC+. Poprosiliśmy go o podzielenie się swoimi odczuciami dotyczącymi rozegranego spotkania.

Pomeczowe wypowiedzi

Wczoraj w 2. kolejce Ekstraligi Włókniarz przegrał na własnym torze z Falubazem 40:50. Oto co po meczu mieli do powiedzenia przedstawiciele obu ekip.

Porażka "Lwów" po fenomenalnym spotkaniu!

Osłabiony KantorOnline Włókniarz Częstochowa uległ na własnym torze drużynie SPAR Falubazu Zielona Góra 50:40. Gości do triumfu poprowadził Patryk Dudek, który wywalczył 12 "oczek" i 2 bonusy. Wśród gospodarzy zdecydowanie najlepszym zawodnikiem był Peter Kildemand, który wywalczył 14 punktów!

"Lwy" na straconej pozycji? - zapowiedź meczu Włókniarz vs Falubaz

Przed nami druga kolejka Enea Ekstraligi. W Lany Poniedziałek, KantorOnline Włókniarz Częstochowa powalczy o punkty z zeszłorocznym mistrzem Polski – Falubazem Zieloną Górą. Początkowo, w obliczu słabszej dyspozycji niektórych zawodników „Mysz”, faworytem starcia mieli być gospodarze. Niestety „Lwy” dalej zmagają się z problemami ze składem.