Kwiecień 19 2014 16:29:38
Ostatnie zdjęcia!

Pracowity piątek na Wyspach

Wczoraj na Wyspach Brytyjskich rozegranych zostało aż siedem spotkań w ramach Elite League. W dwumeczu między Poole Pirates a Swindon Robins startował zawodnik Włókniarza - Peter Kildemand. Duńczyk w obu meczach zaprezentował się z dobrej strony zdobywając najpierw 7 punktów z bonusem, a potem 10 "oczek". Niestety jego postawa nie pomogła drużynie ze Swindon, która przegrała oba spotkania.

Będzie konkurs na prezesa, będzie drugi sponsor tytularny!


Dziś przed południem odbyła się konferencja prasowa, na której zjawili się pełniący obowiązki prezesa Dariusz Śleszyński, przewodniczący Rady Nadzorczej Krzysztof Grochalski oraz członek Rady Nadzorczej Krzysztof Danielski. Tematem konferencji było ogłoszenie konkursu na prezesa klubu.

"Byki" wykorzystały szansę

Bez niespodzianki zakończył się inauguracyjny mecz w Lesznie. Drużyna KantorOnline Włókniarz Częstochowa przegrała z miejscową Fogo Unią rezultatem 52:38. Biało-zieloni do końca meczu starali się stawiać opór gospodarzom, którzy skutecznie wykorzystali osłabienie „Lwów”.

Wracają rozgrywki o DMP

W niedzielę KantorOnline Włókniarz Częstochowa zainauguruje sezon 2014. Pierwszym rywalem biało-zielonych będzie Fogo Unia Leszno, z którą zmierzą się na wyjeździe. Przed "Lwami" niełatwe zadanie bowiem podejdą do zawodów z poważnym osłabieniem.

Finał SEC w Częstochowie!


Wszyscy długo czekali na ogłoszenie tej decyzji. Dzisiaj już mamy pewność, że finał Indywidualnych Mistrzostw Europy na żużlu odbędzie się 19 września na SGP Arena w Częstochowie. O podpisaniu umowy z miastem poinformowano na dzisiejszej konferencji pod Jasną Górą.