Lipiec 29 2014 06:36:07
Ostatnie zdjęcia!

SK: Wielki zawód Czai

W niedzielne popołudnie na torze w Krośnie rozegrano finał Srebrnego Kasku. W turnieju wziął udział Artur Czaja a Oskar Polis był rezerwowym. Niestety obaj nasi reprezentanci spisali się fatalnie. Szczególnie zawiódł "Józek". Czaja, który uchodził za jednego z faworytów turnieju nie wywalczył żadnego punktu i zajął... 17 lokatę!. Tuż za nim uplasował się Oskar Polis. Wychowanek Włókniarza na torze pojawił się dwa razy i w obu przypadkach również nie zdobył punktów.

Polis drugi w Rzeszowie

W sobotnie popołudnie na torze w Rzeszowie obył się Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa. Przed rokiem zwyciężył Oskar Polis. Również w obecnym sezonie wychowanek klubu z Częstochowy zajął czołową lokatę w tym turnieju. Polis w sobotnich zawodach uplasował się na drugiej pozycji. W biegu o zwycięstwo uległ Ernestowi Kozie a pokonał Marco Gaschkę.

Holta i Walasek jeździli w Gdańsku


Dziś na torze w Gdańsku odbył się międzynarodowy czwórmecz o Puchar Św. Dominika. W ekipie Skandynawii wystartował Rune Holta. Żużlowiec Włókniarza wywalczył 7 punktów. W drużynie Biało-czerwonych pojechał Grzegorz Walasek. "Greg" spisał się fatalnie. Polak wywalczył zaledwie 1 punkt.

MDMP: Juniorzy drudzy w Rybniku!

Juniorzy Stowarzyszenia CKM Włókniarz w rozgrywanej we wtorek IV rundzie Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski w Rybniku zajęli 2. miejsce. Zawody wygrali młodzieżowcy ŻKS ROW-u Rybnik, a trzecie miejsce zajęli zawodnicy Unii Tarnów.

Na półmetku - Pedersen z dubletem

Dwa turnieje Speedway European Championships, dwa zwycięstwa Nicki Pedersena. Jedno przekonujące, drugie dość szczęśliwe, ale również zasłużone. Nicki Pedersen zmierza po tytuł mistrza Europy, po tytuł, który stracił w zeszłym roku na ostatniej prostej.